Pozycjonowanie stron WWW Katowice

Zapewniamy

 • poprawie atrakcyjności strony (układ strony, treści itd.) oraz likwidacji błędów w kodzie,
 • indywidualnym opracowaniu planu działania i budowania mocy witryny, bazując przede wszystkim na profesjonalnym doborze najlepiej konwertujących fraz,
 • przejrzystych wytycznych (do wprowadzenia na stronie przez klienta lub przez nas).
 • tworzeniu zaplecza linków, które będzie jednocześnie różnorodne i z dużym autorytetem dla robota wyszukiwarki

Pozycjonowanie stron Katowice – specyfika usługi

Nasi klienci to przedstawiciele bardzo wielu branż, dlatego posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu każdego typu działalności. Profesjonalne przygotowanie pozwala nam na walkę o topowe pozycje każdego rodzaju biznesu i słów kluczowych. Potrafimy więc zająć się zarówno tymi ogólnymi i najbardziej konwertującymi, jak i bardziej profesjonalnymi frazami, które wpisują zwłaszcza osoby zorientowane w danym temacie. Obecnie możemy pochwalić się współpracą z firmami reprezentującymi m. in. branżę usługową, produkcyjną, jubilerską, hurtownie, sprzedaż internetową i stacjonarną, gastronomię, hotelarstwo, biura i kancelarię, a także medycynę (np. stomatologię).

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wiele czynników ma wpływ na osiągnięcie topowych pozycji stron WWW, dlatego każdego dnia staramy się coraz bardziej doskonalić proces i procedury, według których działamy. Budowanie autorytetu strony to nasza specjalność dlatego też nasze osiągnięcia są nie tylko bardzo dobre, ale i trwałe. Wszystko to opieramy między innymi na:

Naturalne pozycjonowanie ma również tę zaletę, że kiedy pożądane wyniki zostaną już wypracowane, to jego koszt jest o wiele niższy niż rachunek, który generuje kampania AdWords. Jest to bezpośrednio związane z tym iż linki sponsorowane są w stanie dać klientowi natychmiastowy efekt, ale jedynie kosztem większych nakładów finansowych, gdyż wyświetlają się one jako reklama.

Nasza skuteczność

Pozycjonowanie to proces ciągły i zależny od wielu zmiennych. Z tego względu szybkość osiągnięcia zadowalających wyników może być tu bardzo różna. Z doświadczenia wiemy, że na umieszczenie danej domeny w pierwszej 10 wyników potrzeba średnio 3-6 miesięcy. Oczywiście czas ten może być krótszy lub dłuższy, jednak to zależy już od dotychczasowej kondycji strony. Każda konieczność usunięcia filtrów, naprawy błędów, czy też wymiany treści niesie tu więc w sobie więcej pracy po naszej stronie i dłuższy czas oczekiwania po stronie klienta. Zawsze jednak taki proces zostaje wynagrodzony stabilnością adresu w wyszukiwarce oraz pod względem ilości wejść.

Każdego miesiąca wysyłamy do klientów z którymi współpracujemy raport o stanie naszych postępów. Zawsze staramy się przekazać wszystkie istotne informacje w takiej formie, by była ona również zrozumiała dla klienta. W przypadku pytań można oczywiście kontaktować się z pracownikiem, który odpowiada za pozycjonowanie Państwa witryny, jednak zapewniamy, że nie będzie to konieczne.

Rachunek za nasze usługi budujemy w oparciu o kilka istotnych zmiennych. Dzięki elastyczności jesteśmy również w stanie dopasować ofertę do budżetu, jakim dysponuje zgłaszający się do nas klient. Na cenę końcową mają tu wpływ:

 • ilość i popularność wybranych słów kluczowych,
 • obszar na jakim mają wyświetlać się wyniki pozycjonowania (miasto, województwo, kraj),
 • rodzaj umowy (za tzw. „efekt” lub opłata abonamentowa).

Na czym polega optymalizacja? – pozycjonowanie Katowice

Dostosowanie elementów strony do wymogów pozycjonowania jest kluczowe przy każdej próbie wypracowania wyników w wyszukiwarce Google. Taka optymalizacja powoduje nie tylko, że cały proces staje się dużo bardziej efektywny, ale również jego wyniki są stabilne i łatwe do kontrolowania w razie zmian w algorytmie wyszukiwarki. W ramach tej usługi nasi klienci mogą spodziewać się naszej pomocy i propozycji zmian w takich kwestiach jak:

Dla usprawnienia naszego modelu pracy zdecydowaliśmy się na zaoferowanie Państwu możliwości stałego kontaktu z naszym zespołem pozycjonerów (przy pomocy poczty internetowej lub telefonicznie). W ramach współpracy będą Państwo otrzymywać regularne raporty oraz zapytania o skuteczność naszych działań. By jak najszybciej zoptymalizować witrynę nasi pracownicy będą również niezwłocznie kontaktować się z Państwem odnośnie wykrytych nieprawidłowości oraz propozycji ich usunięcia.

 • przejrzyste sporządzenie wytycznych zmian, listy błędów oraz sugerowanej wymiany treści,
 • wprowadzenie wytycznych (jeśli klient nie potrafi lub nie chce robić tego samodzielnie), co wiąże się z udostępnieniem nam danych dostępowych,
 • konsultacje w sprawie poprawek wizualnych na stronie,
 • lokalizacja nieunikalnych treści oraz błędów domeny utrudniających proces pozycjonowania i funkcjonowania witryny WWW,
 • napisanie tekstów lub przeredagowanie istniejących treści z uwzględnieniem odpowiedniej ilości słów kluczowych oraz jakości nowych elementów,
 • pełną kontrolę i szybką reakcję w każdym przypadku i bez względu na rodzaj problemu.