Audyt SEO Katowice

Audyt strony internetowej – odpowiemy na pytania o kondycję Państwa strony WWW!

Pozycjonowanie naturalne, które wykonuje dla Państwa inna firma trwa zbyt długo i nie przynosi efektów? Inni zawiedli Państwa zaufanie i zależy Państwu na dowodach ich zaniedbania? Planują Państwo wdrożenie nowego kanału marketingu internetowego lecz nie są Państwo pewni, czy inwestycja w pozycjonowanie aktualnej domeny jest opłacalna? Audyt strony wykonany przez naszych specjalistów pomoże Państwu uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Audyt strony internetowej to nic innego jak profesjonalna i drobiazgowa ocena jakości oraz strony technicznej danego adresu WWW, co z kolei prowadzi do wykrycia wszystkich błędów i powodów dla których dotychczasowe pozycjonowanie było nieefektywne. Pozwala to również ocenić wartość strony oraz jej potencjał na przyszłość podczas walki o pozycje w wyszukiwarce Google. Satysfakcjonujące wyniki oraz wszelkie mechanizmy rządzące tą sferą marketingu w internecie porównujemy zatem ze stanem faktycznym, by następnie przygotować dla Państwa szczegółowy raport i pomóc naprawić sytuacje domeny.

Audyt strony – dlaczego warto?

Audyt SEO wdrożony przez naszych specjalistów od pozycjonowania, którzy posiadają kompleksową wiedzę na temat wypracowania pozycji w wyszukiwarce Google oraz optymalizacji stron, daje Państwu wiele profitów, jak:

  • niezwłoczne działanie w przypadku wykrycia błędów, które mogły by stać się niebezpieczne dla domeny lub np. spowodować w przyszłości nałożenie filtra i spadek pozycji
  • opracowanie strategi oraz profesjonalne doradztwo w temacie naprawy i modernizacji struktury witryny (pod względem merytorycznym, wizualnym oraz technicznym),
  • obiektywny raport dotyczący mocy strony oraz jej autorytetu wśród innych wyników wyszukiwania danej frazy.

Ile to kosztuje – audyt pozycjonowania?

Cena naszej pomocy zaczyna się już od 1000 zł. Jest to kwota minimalna, która obejmuje wszystkie podstawowe metody oceny wartości strony. Suma ta zawiera w sobie szczegółowy raport na temat domeny wraz z wykazem błędów oraz propozycją sposobu ich naprawy. Usługa ta może oczywiście generować większy koszt, a wpływ na to mają:

  • oczekiwania klienta (zakres dodatkowych testów oraz ich dokładność),
  • wielkość strony WWW,
  • nakład pracy naszych pracowników w dokładne zbadanie domeny.

Chętnie dostosujemy nasza ofertę do indywidualnych oczekiwań klienta – ofertę poglądową wraz z szacowanym kosztem przygotowania raportu przygotujemy dla Państwa za darmo!